ولتاژ صنعت
شنبه , آبان ۱ ۱۴۰۰
خانه / روکش حرارتی / خرید روکش حرارتی جمع شونده (شرینگ)

خرید روکش حرارتی جمع شونده (شرینگ)

امکان خرید روکش حرارتی کابل (شرینگ) بر اساس میزان درخواست و نیاز ،همراه با قیمت های بسیار مناسب و منصفانه ،در راستای خدمت به مشتریان عزیز در سراسر کشور از طریق این سایت فروشگاهی میسر گشته است. هم اکنون مشتریان می توانند انواع سایز شیرینگ حرارتی مورد نیاز خود را در رنگ های مشکی ،آبی ،قرمز و زرد بصورت متری و حلقه ای سفارش دهند.

خرید روکش حرارتی جمع شونده (شرینگ)

روکش حرارتی چیست و چه کاربردهایی دارد :

شرینگ یا روکش حرارتی (heat-shrink) لوله ها یا نوارهای پلیمری هستند که پس از اعمال حرارت به مقدار تقریبا یک دوم ، حول محور قطری خود منقبض و جمع می شوند. این روکش ها کاربردهای بسیار وسیع و گسترده ای دارند که از جمله آنها می توان به عایق کردن سیم و کابل ، عایق کاری اتصالات و شینه ها (باس بار ها)، کد گذاری سیم و کابل بر حسب رنگ ،تعمیر عایق سیم و کابل ،ایجاد لایه محفاظ و پوشش برای اجسام و… اشاره نمود.خاصیت دیگر این روکش ها این است که در برابر خوردگی ،رطوبت ،مواد شیمیایی، تغییرات آب و هوایی و… مقاومت و پایداری خوبی از خود نشان می دهند.

معرفی انواع روکش های حرارتی

معرفی انواع روکش های حرارتی :

  1. روکش حرارتی تک لایه با کاربری عمومی (SGP)
  2. روکش حرارتی تک لایه ضد اصطکاک (SSP)
  3. روکش حرارتی دو لایه چسب دار با نسب جمع شوندگی ۳:۱ (D3TF)
  4. روکش حرارتی دو لایه چسب دار با نسب جمع شوندگی ۴:۱ (D4TF)
  5. روکش حرارتی دو لایه چسب دار ضخیم (D3MF)
  6. روکش حراتی باس بار فشار متوسط (BB10-BB20-BB36)

شرینگ یا روکش حرارتی تک لایه با کاربری عمومی (SGP)

شرینگ یا روکش حرارتی تک لایه با کاربری عمومی (SGP)

پرمصرف ترین و پرکاربردترین نوع شرینگ های حرارتی همین نوع تک لا با کاربری عمومی می باشد. چرا که از قیمت بسیار مناسب و خواص عایقی عمومی برخوردار است و در اکثر کارها مورد استفاده قرار می گیرد. این روکش های حرارتی از پلی الفین های کراسلینک شده تولید می شوند. استحکام و پایداری بالا در برابر پارگی ،مقاومت بالا در برابر خوردگی و مواد شیمیایی و ارائه خواص عایقی مناسب، از خصوصیات این ماده منعطف می باشد. همچنین ضریب جمع شوندگی این شیرینگ ها ۲:۱ است و براحتی می توان بوسیله فندک،سرپیک یا سشوار صنعتی، حرارت لازم برای جمع کردن آنها را تأمین نمود.

فرآیند نصب و نحوه مصرف روکش های حرارتی

فرآیند نصب و نحوه مصرف روکش های حرارتی

طریقه مصرف شیرینگ حرارتی بدین شکل است که ابتدا شیء مورد نظر را از داخل شرینگ عبور داده ، سپس با استفاده از یک منبع حرارتی مناسب (مانند فندک یا سشوار صنعتی) آن را در معرض حرارت قرار می دهیم تا بطور کامل جمع و جسم مورد نظر را احاطه کند.

توجه : به هیچ عنوان نباید در روکش های حرارتی برش ایجاد کرد.چرا که خاصیت جمع شوندگی خود را از دست می دهند.

تهیه و خرید روکش حرارتی تک لایه با قیمت مناسب در متراژ دلخواه

با توجه به اهمیت و کاربردهای فراوانی که برای روکش های حرارتی (شرینگ) ذکر شد و از طرفی تقاضا و استقبال گسترده مشتریان در جهت تهیه آنها در متراژ مورد نیاز، ایجاب کرد تا شرایط آسانی برای عرضه و فروش آنها در نظر بگیریم. بدین منظور همواره مشتریان می توانند جهت خرید روکش حرارتی تک لایه، در متراژ دلخواه و در رنگ های مشکی، آبی، زرد و قرمز از طریق این سایت فروشگاهی اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin