ولتاژ صنعت
شنبه , آبان ۱ ۱۴۰۰
خانه / اتصالات سیم وکابل / خرید کابلشو مسی الیاس با قیمت کارخانه

خرید کابلشو مسی الیاس با قیمت کارخانه

خرید کابلشو مسی الیاس با قیمت کارخانه در ولتاژ صنعت بزرگترین مرکز پخش ملزومات برق صنعتی در کشور فراهم گشته است . بهترین برندهای تولید کننده اتصالات کابل در ایران ، تولیدات خود را از طریق این مجموعه به سراسر کشور عرضه می نمایند . شرکت الیاس از جمله شرکت های تولید کننده اتصالات کابل در ایران است که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان این حوزه قرار می دهد .

خرید کابلشو مسی الیاس با قیمت کارخانه

کاربرد اتصالات کابل (کابلشو و موف)

هدف اصلی از استفاده اتصالات ، برقراری و ایجاد یک اتصال صحیح ، مطمئن و ایمن است ، پس از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند ، چرا که یک اتصال کابل ضعیف می تواند سبب افزایش مقاومت در محل اتصال و یا حتی ایجاد آتش گردد .
از کابلشوها (Cable lugs) بمنظور اتصال صحیح و ایمن کابل به تجهیزات برقی ، و از موف ها (دوراهی) بمنظور برقراری اتصال میان هادی دو کابل استفاده می شود .

انتخاب جنس کابلشو بر اساس جنس کابل

انتخاب جنس کابلشو بر اساس جنس کابل

جنس کابلشوها باید بر اساس جنس کابل مصرفی انتخاب گردد . هرگاه کابل های مورد استفاده ما از نوع مسی باشند ، کابلشو های مسی و هرگاه از کابل های آلومینیومی استفاده کنیم ، ملزم به استفاده از کابلشوهای آلومینیومی هستیم . گاهی شرایطی ناهمسانی وجود دارد ، زمانی که قرار است کابل آلومینیومی به یک شینه از جنس مس متصل گردد، که در این صورت بابد از اتصالات بیمتال (دو فلزه) استفاده نمود . در بخش اتصالات بیمتال بیشتر به این موضوع می پردازیم .

فرایند تولید کابلشو و موف مسی الیاس

تولید کابلشو مسی الیاس از لوله های مسی بدون درز با خلوص ۹۹/۵ درصد همراه با آبکاری قلع و بر اساس استاندارد DIN46235 انجام می پذیرد تا در اثر پرس کردن ، هیچ گونه ترک یا شکاف مویی در آنها ایجاد نشود .
از ویژگی اصلی فعالیت این شرکت می توان به کیفیت بالای محصولات ، رعایت استانداردهای جهانی ، کنترل مستمر محصولات تولیدی ، کاهش هزینه ها و متعادل سازی قیمت ها اشاره کرد . تولیدات این شرکت در حال حاضر منحصر به انواع کابلشو ها و رابط های مسی و آلومینیومی ، در سازهای ۶mm² تا ۳۰۰mm² می باشد .

انواع محصولات تولیدی شرکت الیاس به شرح زیر می باشد :

  • کابلشو مسی استاندارد مطابق استاندارد DIN46235
  • کابلشو مسی بلند
  • کابلشو مسی دو سوراخه (بنا به درخواست مشتری)
  • کابلشو با زاویه ۹۰º
  • کابلشو آلومینیومی در تمامی سایزها
  • موف های مسی و آلومینیومی

خرید کابلشو مسی الیاس در تمامی سایزها با قیمت کارخانه

خرید کابلشو مسی الیاس در تمامی سایزها با قیمت کارخانه

تهیه و خرید کابلشو مسی برای اغلب پروژه ها بدلیل مصرف عمده آنها و نیز قیمت بالای مس ، کمی دشوار است . گذشته از آن ، خیلی از محصولات مسی که در کارگاه های تولیدی کوچک ، تولید می شوند ، استانداردها و تأییده های لازم در این خصوص را ندارند و از کیفیت بسیار نامطلوبی برخوردارند . کارخانه تولیدی الیاس با نیاز سنجی بازار کشور و همچنین با در نظر داشتن مسائل عنوان شده و تلاش در جهت رفع آنها، اقدام به پخش محصولات خود کرده است .
عرضه و پخش کلیه محصولات مسی برند الیاس به قیمت کارخانه ، تنها از طریق این مرکز فروش به مشتریان ارائه می گردد . مشتریان گرامی در سراسر کشور می توانند ، سفارشات خود را از طریق واحد فروش ثبت و پیش فاکتور خرید دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش شینه مسی

فروش شینه مسی تابلو برق با قیمت رقابتی

شینه های مسی و آلومینیومی یکی از مهمترین و پرکاربردترین ملزومات تابلوهای برق می باشد …