ولتاژ صنعت
چهارشنبه , بهمن ۸ ۱۳۹۹
خانه / شماره سیم حلقه ای / قیمت بازاری شماره سیم حلقه ای

قیمت بازاری شماره سیم حلقه ای

شماره سیم حلقه ای در قیمت ها و طیف های گوناگونی در بازار عرضه می شوند. قیمت شماره سیم حلقه ای برحسب مقیاس و نوع آن در شکل های گوناگونی به فروش می رسد. این شماره سیم ها در شماره گذاری های متنوعی عرضه می گردند و در بازار می توان انواع آن را برحسب نیاز مشتری خریداری نمود. طیف قیمت های این محصول براساس شماره گذاری موجود و کاربرد آن در حوزه مورد استفاده (بخش صنعت، ساختمان، خدمات و غیره) ارزش گذاری و به فروش می رسد. برند ها و مارک های مختلف این محصول از نظر کیفیت، رنگ بندی، طول عمر و دوام با یکدیگر متفاوت می باشند. همچنین بسته بندی جعبه های این محصول در مقیاس بزرگ و کوچک، در دسترس مشتریان است و مشتریان براساس میزان نیاز و نوع و حوزه کاربرد آن می توانند نسبت به خریداری آن اقدام نمایند. قیمت بازاری شماره سیم حلقه ای

تجارت بین المللی صنایع سیم و کابل

تجارت بین المللی صنایع سیم و کابل

تجارت صنایع سیم و کابل در سطح جهان رایج می باشد و در حجم بالایی صورت می گیرد. همچنین نمایشگاه جهانی صنایع سیم و کابل جزء مهمترین نمایشگاه های جهانی در عرصه تولیدات صنعتی بوده و در ردیف نمایشگاه هایی همچون نمایشگاه تولیدات اتومبیل، تجهیزات پزشکی، نانوتکنولوژی و غیره قرار دارد.

به عنوان مثال در سال ۲۰۱۸ در ۱۵ کشور در سطح میلیارد دلار تجارت و معاملات تجاری در این صنعت داشته اند؛ از نظر ارزش مبادلات، کشور چین با ۲۳ میلیارد دلار (و سهم ۱۸ درصدی از کل صادرات سیم و کابل عایق) در صدر قرار دارد.همچنین مکزیک و ایالات متحده آمریکا، آلمان، رومانی، ویتنام، هنگ کنگ، ایتالیا، مراکش به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند. 

این صنعت به دلیل وابستگی به صنعت برق و با توجه به گسترش روزافزون استفاده از انرژی مختلف در عرصه های مختلف زندگی بشری، اعم از حوزه های صنعتی، اداری، خدماتی، کشاورزی و علی الخصوص مسکونی، همچنان مستعد رشد و پیشرفت روزافزون می باشد.

مرکز فروش شماره سیم حلقه ای در مشهد

مشهد از جمله شهرهای پُر تقاضا برای این محصول می باشد. فروش شماره سیم حلقه ای در مشهد هم در سطح بازارهای شهر و هم از طریق اینترنت صورت می گیرد. این شهر از جمله کلان شهرهای پُر پتانسیل و با تقاضای بالا برای این محصول است. در این شهر به دلیل وجود ساخت و سازهای گسترده (اعم از تجاری، مسکونی و اداری)، شاهد رونق خاصی بوده است.

همچنین بعد از جهش ارزی دو سال اخیر و ارزانی نسبی که برای گردشگران خارجی در سفر به ایران با آن مواجه بوده اند، اقدام به سفر و در مواردی سرمایه گذاری داخل کشور نموده اند که سهم مشهد از این نظر قابل توجه می باشد. رونق ساخت و ساز (که علی الخصوص با سرمایه گذاری قابل توجه گردشگران عرب حاشیه خلیج فارس همراه بوده است) به تقاضای بیشتر شماره سیم حلقه ای و فروش قابل توجه آن کمک شایانی می کند. از این رو مشهد یکی از شهرهای با پتانسیل بالا برای فروش و کاربرد این محصول در صنعت ساخت و ساز می باشد.

صادرات شماره سیم حلقوی درجه یک به ترکیه

صادرات شماره سیم حلقوی درجه یک به ترکیه

از جمله بازارهای مناسب صادراتی برای عرضه این محصول (در کنار سایر همسایگان ایران، مانند عراق و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس) می باشد. فروش شماره سیم حلقوی صادراتی به این کشور با توجه به موقعیت مناسب مرزی زمینی با ترکیه (که از مجرای گمرک بازرگان می گیرد) در کنار ترانزیت هوایی، امکان فروش این محصول را در بازارهای ترکیه فراهم می آورد.

همچنین ترکیه مسیر ترانزیتی و حمل و نقل مناسبی برای ارتباط با اروپا از راه زمینی به حساب می آید. این موقعیت به پویایی بیشتر بازارهای ترکیه برای عرضه محصولات ایرانی و صادرات شماره سیم حلقوی کمک شایانی می نماید. شناخت این ظرفیت ها و بازاریابی و انعقاد قرارداد با طرف های ترک، می تواند به فروش بهتر و بیشتر این محصول در بازار ترکیه و همچنین به عنوان دریچه ای برای ورود به بازارهای اروپا کمک شایانی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

پاسخی بگذارید