ولتاژ صنعت
شنبه , آبان ۱ ۱۴۰۰

نمایندگی فروش ترمینال شاخه ای ونوس به صورت اینترنتی

در صنعت مربوط به سیم و کابل کشی برق ساختمان ها، از تجهیزات جانبی مختلفی برای ایجاد اتصال استفاده می شود که یکی از این لوازم، انواع مختلف ترمینال های برق هستند. نام دیگر این وسایل، کانکتور می باشد. از این وسیله جهت متصل کردن دو قطعه سیم به یکدیگر استفاده می گردد. برای خرید عمده این تجهیزات می توانید از سایت های فروش ترمینال شاخه ای ونوس اینترنتی استفاده کنید یا به نمایندگی ها و مراکز پخش این دست لوازم در سراسر کشور مراجعه نمایید.

نمایندگی فروش ترمینال شاخه ای ونوس به صورت اینترنتی
قیمت روز ترمینال شاخه ای ونوس

قیمت روز ترمینال شاخه ای ونوسوقتی در یک سیستم سیم کشی برق، برای وصل کردن دو سیم به یکدیگر، از نوار های چسب و یا لنت استفاده گردد، بعد از وصل شدن جریان و عبور الکتریسیته، در داخل این سیم ها حرارت و گرما تولید می شود. این حرارت می تواند موجب ذوب شدن چسب و نیز بروز آتش سوزی و حریق گردد. به همین دلیل انجام این عمل می تواند بسیار خطرناک باشد.

به جهت جلوگیری از بروز چنین حوادثی و نیز برای سهولت و راحتی کار، صنعت گران و مهندسان وسایل مخصوصی را طراحی کرده اند که با آن ها می توان دو قطعه سیم را به صورت موقتی، اما به شکلی کاملا مستحکم و ایمن به هم وصل نمود. بدون اینکه هیچ گونه حرارت، جرقه و آتش سوزی اتفاق بیفتد.

این وسایل را ترمینال برق می نامند. نوع خاصی از آن ها، ترمینال شاخه ای است که برای اتصال چند رشته سیم استفاده می شود.  تعداد شاخه های آن نیز معمولا دوازده عدد می باشد. جنس عایق کاری آن هم پلی اتیلن، پی وی سی و پلی آمید است. به روز ترین قیمت ترمینال شاخه ای ونوس را می توانید از فروشگاه های عرضه کننده لوازم برقی استعلام نمایید.

مرکز خرید و فروش ترمینال شاخه ای پلاستیکی

عمدتا سیم ها را در مواقعی که به افزایش طول آن ها نیاز باشد، به هم متصل می کنند. ترمینال های شاخه ای که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرند، دارای یک قسمت ورودی و یک قسمت خروجی هستند. دو قطعه سیم از طریق یک سیم گیر پیچی که بین ورودی و خروجی قرار دارد به هم وصل می گردند.

این ترمینال ها قابلیت این را دارند که به دفعات سیم ها در داخل آن ها متصل و جدا شوند. این کار را با یک پیچ گوشتی می توان به راحتی انجام داد. در این ترمینال ها، چندین اتصال در کنار هم قرار دارند که می توان آن ها را با فشار دست، قیچی و یا کاتر از هم جدا کرده و طول و اندازه این وسیله را کاهش داد.

با مراجعه کردن به مرکز خرید ترمینال شاخه ای پلاستیکی و سایر مراجع فروش این نوع اجناس، می توان این وسایل را به شکل تکی و یا کلی خریداری نمود. در صورت سفارش محصول در حجم عمده معمولا تخفیف های ویژه ای به شما تعلق خواهد گرفت.

برند معروف ترمینال شاخه ای پلی آمید

برند معروف ترمینال شاخه ای پلی آمیددر ساخت ترمینال های شاخه ای، از عایق های مختلفی استفاده شده است. یکی از انواع آن ها، نوع پلی آمید می باشد. این وسایل که برای گرفتن انشعاب از چندین کابل استفاده می شوند، به شکل شاخه ای به فروش می رسند و با توجه به شرکت های سازنده و مارک و برندی که دارند، در بازار های داخلی و خارجی قیمت گذاری می شوند.

یکی از بهترین و معروف ترین انواع موجود از این وسایل در داخل کشور ما، برند ترمینال شاخه ای پلی آمید ونوس است.

گروه تولیدی و صنعتی ونوس برای جلب رضایت هرچه بیشتر مصرف کنندگان و مشتریان خود، کالایی مرغوب و با کیفیت با مواد اولیه درجه یک را، با بکارگیری استاندارد های روز دنیا ساخته و روانه بازار های مصرف می نماید و محصولات تولیدی خود را به بهای مناسب و قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

درباره ی admin

پاسخی بگذارید